Odvodnění mostů

Odvodnění mostů je důležitým aspektem hlavně pro životnost mostů. Funkční odvodnění mostů výrazně zvyšuje životnost mostů. O desítky let. Snižuje destrukční činnost vody, hlavně v zimním období. Naše firma Lihovar Hrabová s.r.o. sama vyrábí celý syst

Tel.: (+420) 583 449 127
E-mail: info@nerezvyroba.cz

Seznam služeb


Odvodnění mostů je důležitým aspektem hlavně pro životnost mostů. Funkční odvodnění mostů výrazně zvyšuje životnost mostů. O desítky let. Snižuje destrukční činnost vody, hlavně v zimním období. Níže můžete vidět fotogalerii, jak systém odvodnění mostů vypadá. Naše firma Lihovar Hrabová s.r.o. sama vyrábí celý systém pro efektivní odvodnění. Sídlíme na pomezí Čech a Moravy v Hrabové u Zábřehu, zakázky však realizujeme po celé Střední Evropě.

Výroba a montáž

Při výrobě jednotlivých komponentů pro odvodnění mostů používáme hlavně nerez, který prakticky nepotřebuje údržbu a má dlouhou životnost. Kromě nerezu se používají plasty a kompozitní materiály dle požadavků objednavatele a konkrétního mostu. Odvodňujeme silniční i železniční mosty. Zajišťujeme výrobu i odbornou montáž celého systému.

Ucelený systém

Vyrábíme ucelený systém na míru pro konkrétní mosty. Systém zahrnuje samotné zavěšení trubek, svodů, čistící kusy, kompenzátory aj. Na systém odvodnění mostů poskytujeme dlouholeté záruky, zajišťujeme údržbu, servis i případné opravy. Používáme kvalitní materiály, zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, vždy dodržujeme dohodnuté termíny.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.


Galerie
Administrace © 2012 Nerez výroba